Tynk ozdobny Glinka Wenecka – aranżacje

Tynk ozdobny Glinka Wenecka – aranżacje
Opublikowano przez Admin

Glinka Wenecka to doskonała propozycja dla osób, które chcą urządzić swój salon w nowoczesnym i modnym stylu. Możesz z powodzeniem wykorzystać ją, jeśli marzysz o wnętrzu w stylu industrialnym – ściana ozdobiona Glinką Wenecką nada mu chłodnego, surowego klimatu a dzięki możliwości jej zabarwienia stworzysz oryginalną i harmonijną całość z pozostałymi elementami aranżacji.

W zależności od własnych upodobań możesz wybrać dowolny kolor Pigmentu Barwiącego Magnat do ozdobienia ściany Glinką Wenecką. Masz do wyboru aż kilkanaście różnych modnych kolorów do wyboru – tylko od ciebie zależy, czy wolisz subtelne pastele czy mocny akcent w intensywnej barwie.

Białe cząstki zawarte w Glince Weneckiej po roztarciu nadają ścianie oryginalny efekt przetartego tynku, dzięki czemu niewidoczne są wszelkie drobne obicia i zarysowania. Można ją stosować na powierzchnie pokryte tynkiem tradycyjnym nawet o nierównej powierzchni.

Glinka Wenecka - aranżacje

Przeczytaj też o STIUKU WENECKIM DO SALONU»

Glinka Wenecka na ścianach w salonie

Glinką Wenecką możesz udekorować całą ścianę dopasowując jej kolor do pozostałych barw aranżacji – mebli, podłogi i dodatków. To doskonały sposób na szybkie odmienienie każdego wnętrza przy małych nakładach finansowych. Dekoracyjna ściana z efektem przetartego tynku i ustawione przy niej stylowe meble sprawią, że salon będzie wyglądał modnie i nowocześnie.

Wykończona w ten sposób ściana z powodzeniem będzie grać pierwsze skrzypce w aranżacji, dodawać niebanalnego charakteru i stylu.

Twój salon będzie wyglądał niezwykle szykownie, jeśli zadbasz o odpowiednie oświetlenie – na ścianie ozdobionej Glinką Wenecką Magnat warto zamontować eleganckie kinkiety, których światło podkreśli dekoracyjność tynku. Pamiętaj również o dodatkach – ociepl surowość ściany ozdobnej oryginalnymi dodatkami z naturalnego drewna i szkła, postaw na ciekawe grafiki w kolorach harmonizujących z barwą ścian.

Glinka Wenecka na ścianie w salonie

Pamiętaj, że Glinka Wenecka Magnat Style zapewnia przepuszczalność powietrza, zwiększa odporność na rozwój pleśni i grzybów a przy tym jest łatwa w czyszczeniu – jest odporna na zmywanie na mokro.

Sprawdź cenę GLINKI WENECKIEJ MAGNAT»

Zapisz

Zapisz

Zadaj pytanie on-line | eZelazny.pl Napisz do nas... Wyślij