Turkusowy – ponadczasowy

Turkusowy – ponadczasowy
Opublikowano przez Admin

Kolor turkusowy od zawsze ma swoich wiernych miłośników i stale zyskuje na popularności – coraz więcej osób decyduje się wykorzystać go w aranżacji pomieszczeń w swoim domu. Głębia turkusowej barwy idealnie nadaje się nie tylko do sypialni, ale również do salonu czy – coraz częściej – do pokoju dziecięcego.

Z farbą Magnat Naturalny Turkus można z powodzeniem tworzyć niesamowite i oryginalne aranżacje, to kolor pełen świeżości, elegancji i subtelności a zestawiając go z dowolnymi dodatkami czy meblami masz wielkie pole do popisu.

Farba Magnat Style Naturalny Turkus

Turkusowe inspiracje

Sprawdź cenę MAGNAT CERAMIC NATURALNY TURKUS»

Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z turkusowym kolorem pamiętaj, że malując nim wszystkie ściany możesz niechcący uzyskać efekt nieco przytłaczający. Spróbuj zestawić go z inną barwą, szukaj inspiracji, sprawdź jak komponuje się z twoimi innymi ulubionymi kolorami.

Magnat Ceramic turkusowa

Aby uzyskać wyjątkowy efekt w malowanym przez ciebie pomieszczeniu pamiętaj o jak najstaranniejszym rozprowadzeniu farby na ścianach. Farba Magnat Ceramic Naturalny Turkus bardzo łatwo się rozprowadza, malowanie jest czystą przyjemnością a po wyschnięciu kolor nie ściera się, nie blednie, jest ponadprzeciętnie odporny na zabrudzenia i szorowanie.

Nie bój się eksperymentować – wypróbuj zestawić Magnat Ceramic Naturalny Turkus z:

  • z barwami kontrastowymi – odważna aranżacja do nowoczesnego salonu,
  • z pastelowymi odcieniami – słodki, cukierkowy efekt idealny do pokoju dziecięcego,
  • z innymi odcieniami morza, piasku i słońca – propozycja do przytulnej sypialni czy pokoju dziennego.

Zobacz wszystkie dostępne kolory FARB MAGNAT CERAMIC»

 

Magnat Ceramic Turkusowa

Zadaj pytanie on-line | eZelazny.pl Napisz do nas... Wyślij