Stiuk Perłowy Magnat Style do eleganckich wnętrz

Stiuk Perłowy Magnat Style do eleganckich wnętrz
Opublikowano przez Admin

Szukając idealnego dla siebie rozwiązania na eleganckie ozdobienie ścian w swoim domu poznaj możliwości, jakie daje wykorzystanie w aranżacji masy strukturalnej Stiuk Perłowy Magnat Style. Dzięki niej wniesiesz do wnętrza swojego domu wysublimowane piękno w zgodzie z nowymi trendami i sprawisz, że nawet niewielkie pomieszczenie będzie delikatnie rozjaśnione i rozświetlone.

Stiuk Perłowy Magnat Style to cienkowarstwowy tynk, który dzięki dodatkom perłowych wypełniaczy sprawia, że powłoka odbija promienie świetlne i delikatnie pobłyskuje. Doskonały efekt osiągniesz wybierając jeden z 16 dostępnych kolorów Stiuku Perłowego – dzięki temu będziesz miał pewność, że wszystkie elementy wystroju pomieszczenia będą ze sobą w idealnej harmonii.

Masa ozdobna Stiuk Perłowy Magnat Style

Stiuk Perłowy – subtelne piękno

Ściana pokryta Stiukiem Perłowym może stanowić jeden z głównych elementów ozdobnych pomieszczenia i tylko od ciebie zależy, jakimi dodatkami podkreślisz jej piękno. Szlachetny, perłowy połysk podniesie walory estetyczne twojego salonu, niezależnie od tego czy zdecydujesz się nałożyć Stiuk Perłowy na całą ścianę, konkretną jej część czy wybrany element architektoniczny (gzyms lub kominek).

Poznaj też STIUK WAPIENNY MAGNAT STYLE»

Masa ozdobna Stiuk Perłowy

Stiuk Perłowy Magnat Style:

  • idealny do ozdobienia ścian w salonie, sypialni, pokoju dziecięcym czy dziennym,
  • podniesie walory estetyczne wystroju restauracji czy kawiarni,
  • tworzy powłoki o pięknym, subtelnym połysku,
  • ma bardzo wysoką odporność na zabrudzenia.

Sprawdź cenę STIUKU PERŁOWEGO MAGNAT STYLE»

Zadaj pytanie on-line | eZelazny.pl Napisz do nas... Wyślij