Magnat style – trzy pomysły na jedną ścianę

Magnat style – trzy pomysły na jedną ścianę
Opublikowano przez Admin

Zastanawiałeś się kiedyś, czy można w łatwy sposób pozbyć się nudy w pokoju i za pomocą jednego produktu całkowicie odmienić wnętrze? Zobacz, jak w szybki sposób za pomocą farb strukturalnych stworzyć niebanalną dekorację ściany, dzięki której pokój nabierze klimatu a efekt będzie niezwykle zachwycający. Farby dekoracyjne Magnat to ocean możliwości aranżacyjnych i oryginalne rozwiązania dekoracyjne.

Mamy dla ciebie trzy ciekawe rozwiązania – poznaj struktury dekoracyjne Magnat Style, których użycie jest stosunkowo proste a uzyskany efekt długo będzie zachwycał ciebie i twoich gości. Zobacz, jakie możliwości dają dekoracyjne tynki wewnętrzne i jak różnorodny charakter nadadzą temu samemu pomieszczeniu.

Magnat Style Pergameno – efekt „zmiętej skóry”

Efekt "zmiętej skóry" na ścianie - Magnat Style Pergameno
Struktura Pergameno daje ci duże pole do popisu – możesz uzyskać rewelacyjną fakturę w dowolnym kolorze. Wykonaną strukturę pokryj specjalnym lakierem zabarwionym wybranym przez ciebie pigmentem. Tynk dekoracyjny Magnat Style Pergameno możesz śmiało wykorzystać na całej powierzchni ściany lub tylko jej części, zestawiając ją np. z gładką częścią pomalowaną w innym kolorze.

Zobacz jak stosować MAGNAT STYLE PERGAMENO»

Przetarty tynk czyli Magnat Grassi

Zobacz, jak rewelacyjny efekt możesz uzyskać wykorzystując farbę strukturalną Magnat Style Grassi. Dzięki niej uzyskasz rewelacyjny efekt przetartego tynku, co nada wnętrzu niebanalny i oryginalny charakter. Magnat Grassi możesz z powodzeniem wykorzystać, jeśli marzysz o wnętrzu w stylu loft, rustykalnym lub nowoczesnym. Magnat Style Grassi stosuje się jako dodatek do Glinki Weneckiej, dzięki któremu uwydatnisz efekt przetartego tynku i poprawisz walory dekoracyjne pomieszczenia.

Magnat Style Grassi na ścianie w salonie

Kup teraz MAGNAT STYLE GRASSI»

Magnat Beton – surowy, nowoczesny styl

Naturalny, surowy beton z charakterystycznymi ubytkami to rozwiązanie dla miłośników stylu nowoczesnego i industrialnego. Ściana wykończona farbą strukturalną Beton będzie skutecznie przykuwać wzrok i prezentować się niezwykle efektownie. Jeśli lubisz surowe, minimalistyczne i współczesne wnętrza Magnat beton to propozycja dla ciebie.

Sprawdź cenę struktury MAGNAT STYLE BETON»

Betonowa ściana w salonie dzieki Magnat Style

Zadaj pytanie on-line | eZelazny.pl Napisz do nas... Wyślij