Jakie zalety ma Glinka Wenecka Magnat

Jakie zalety ma Glinka Wenecka Magnat
Opublikowano przez Admin

Ostatnie wakacje nad Morzem Śródziemnym wywarły na tobie ogromne wrażenie? Słoneczna pogoda, lazurowa czysta woda i ta niepowtarzalna architektura… Chciałbyś zabrać do swojego domu odrobinę tej atmosfery? Nic prostszego! Nowoczesne systemy dekoracyjne Magnat pozwalają na urządzenie własnego wnętrza w dowolnym stylu. Kochasz Południe? Zdecyduj się na efektowne wykończenie ścian glinką wenecką Magnat, a twój salon przypominać ci będzie o uroczych włoskich wnętrzach, w których spędziłeś lato.

Glinka wenecka – co to takiego?

Glinka wenecka Magnat jest dekoracyjnym materiałem wykończeniowym do wnętrz, który pozwala na  uzyskanie powierzchni o matowym efekcie imitującym tynk z charakterystycznymi przetarciami. To dwuskładnikowe pokrycie dekoracyjne przypominające „przetarty tynk” stanowi doskonałe i proste rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy poszukują oryginalnego sposobu na dekorację  wewnątrz pomieszczeń.

Najlepiej prezentuje się w wysokich i obszernych wnętrzach, dlatego często wykorzystywana jest jako efektowna ozdoba restauracji, hoteli czy biur. Świetnie prezentuje się także w domowym zaciszu, np. w salonie czy na klatce schodowej. W pomieszczeniach mieszkalnych najatrakcyjniej wygląda jeśli tylko jedna ściana lub jej fragment pokryty jest glinką wenecką. Cały salon wykończony tym materiałem dekoracyjnym może sprawiać nieco przytłaczające wrażenie. Ważne też z jakiego produktu się korzysta. Do samodzielnego wykonania ściany w stylu południowym najlepiej sprawdzi się glinka wenecka Magnat.

Mocne strony farb Magnat

  • Glinka wenecka Magnat to materiał szczególnie polecany jako dekoracja różnego rodzaju elementów wnętrz – kominków, filarów, łuków drzwiowych. Produkt dedykowany jest również do do pomieszczeń narażonych na zabrudzenia takich jak: wiatrołapy, korytarze i pokoje dziecinne. Elementem składowym są cząstki o jasnym pigmencie, które nie mieszają się z innymi pigmentami, stabilizatory, oraz wodne dyspersje akrylu. Białe grudki zawarte w glince weneckiej Magnat podczas przecierania powierzchni plastikową packą, pozwalają uzyskać drobne przetarcia, które dają efekt starego tynku.
  • Odpowiednio rozprowadzony materiał pozwala uzyskiwać różne stopnie nasycenia kolorem.
  • Efektem dekorowania ścian glinką wenecką Magnat jest atrakcyjna powłoka odporna na ścieranie. Po zabezpieczeniu ściany lakierem glinkę wenecką można zmywać na mokro, co ułatwia  utrzymanie czystości. Produkt przeznaczony jest do podłoży mineralnych, np. tynków cementowo-wapiennych, płyt kartonowo-gipsowych, ścian betonowych.
  • Co ważne, glinka wenecka Magnat jest produktem ekologicznym, wodorozcieńczalnym.
Zadaj pytanie on-line | eZelazny.pl Napisz do nas... Wyślij