Jakie właściwości ma marmur klasyczyny Magnat

Jakie właściwości ma marmur klasyczyny Magnat
Opublikowano przez Admin

Jesteś miłośnikiem klasyki? Od rana do wieczora mógłbyś słuchać symfonii Bacha i wpatrywać się w reprodukcje najlepszych malarzy minionych epok? Z pewnością swój dom także postanowiłeś urządzić na modłę renesansowej stylistyki. Wspaniałym tłem dla subtelnych zdobień i materiałów stanie się marmur klasyczny Magnat. Nie, nie musisz sprowadzać ze słonecznych Włoch bloków skalnych. Producent farb i systemów dekoracyjnych Magnat zadbał o twoją wygodę i swoją ofertę poszerzył o  strukturę dekoracyjną, która imituje powierzchnię tego cennego kamienia.

Czym jest marmur klasyczny?

Marmurem klasycznym nazwano matową drobnoziarnistą masę akrylową, która służy do profesjonalnej dekoracji ścian, sufitów i innych powierzchni. Pozwala ona na uzyskanie chropowatej faktury o grubości do 5 mm. Nałożony na powierzchnię marmur klasyczny imituje strukturę naturalnego kamienia. W zależności od sposobu aplikacji tego dekoracyjnego tynku można uzyskać najróżniejsze efekty. Grubsza warstwa nakładana nieregularnie zyskuje bardziej chropowatą wyraźnie zarysowaną powierzchnią. Marmur klasyczny Magnat może też posiadać strukturę gładkiego piaskowca, jeśli masę akrylową dokładnie się rozprowadzi specjalną pacą. Magnat klasyczny to masa dekoracyjna, przy pomocy której można kształtować także dowolne wzory.

Marmur klasyczny Magnat

Produkt oferowany przez markę Magnat doskonale nadaje się do domowego salonu, przedpokoju, wiatrołapu czy na klatkę schodową. Marmur klasyczny Magnat dedykowany jest do pomieszczeń reprezentacyjnych, dlatego często wykorzystywany jest do dekoracji lokali usługowych utrzymanych w tradycyjnej stylistyce nawiązującej do złotego antyku. Marmur klasyczny Magnat występuje w szerokiej gamie kolorystycznej i doskonale uzupełnia aranżacje zaprojektowane nie tylko w dawnych, ale również nowoczesnych stylach. Dodatkowo, po zabezpieczeniu lakierem rustykalnym Magnat, powierzchnia marmuru klasycznego staje się zmywalna, co znacznie ułatwia utrzymanie czystości.

Zadaj pytanie on-line | eZelazny.pl Napisz do nas... Wyślij